BEZTROSKI WYPOCZYNEK

W ośrodku wypoczynkowym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Warto zobaczyć piękne krajobrazy wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Budynek położony jest na wzniesieniu, skąd rozpościera się wspaniały widok łąk, lasów, i szczytów Pasma Smoleńsko-Niegowonickiego. Dokoła jest mnóstwo terenu zielonego i nie ma sąsiadów, dzięki czemu można odpocząć z dala od codziennej wrzawy. Przebiegają tu najważniejsze Szlaki Jury, m.in. Szlak Orlich Gniazd polnymi dróżkami i ścieżkami przez lasy, między Jurajskimi Ostańcami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się las, oraz płynie strumyk.
rower

HOSTEL JURAJSKI TO IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU W CISZY I SPOKOJU.

Pokoje dla turystów na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej wynajmujemy od roku 1985. Zaczynaliśmy w domu mieszkalnym, w którym mieszkamy obecnie. Wykorzystując dobrą konunkturę, w roku 1990 rozpoczeliśmy budowę nowego budynku, przeznaczonego dla gośći. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy w prowadzeniu wynajmu miejsc noclegowych pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych Gości, a następnie wyjść im naprzeciw. Przyjeżdżającym do nas Gościom zapewniamy jak najlepszą obsługę, domową atmosferę oraz dobrą współpracę.

Cisza, czyste powietrze, źródlana woda, bliskość lasu, leśnych tras spacerowych, jurajskich skał oraz zamków sprawiają, że wypoczynek u nas smakuje tak dobrze, jak nigdzie indziej. Poza malowniczymi widokami i licznymi atrakcjami oferujemy komfortowe noclegi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy-, cztero-osobowych.

REGULAMIN

W celu uniknięcia nieporozumień oraz zapewnienia Państwu udanego wypoczynku prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się oraz przyjęciem i zaakceptowaniem regulaminu.
 1. Pokoje wynajmowane są na doby.
 2. Doba pobytu w Hostelu Jurajskim trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 w dniu odjazdu goście zobowiązani są opuścić pokój do godziny 11:00
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić najpóźniej do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
 4. Możliwość przedłużenia pobytu wiąże się z dodatkową opłatą oraz będzie realizowane w miarę posiadanych wolnych pokoi.
 5. W przypadku niewymeldowania się gościa do godziny 11:00 zostanie on obciążony dodatkową opłatą, po godzinie 15:00 naliczana jest pełna dzienna stawka.
 6. Gość winien uregulować należność za pobyt w dniu przyjazdu, w trakcie meldowania. Do czynności zameldowania wymagany jest dowód osobisty.
 7. Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela instrukcji dotyczących obsługi urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie pokoi. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym pokoi i urządzeń w nim się znajdujących.
 8. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim otrzymaniu zezwolenia od właściciela oraz wiąże się z dodatkową opłatą. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione przez zwierzę.
 9. Przedmioty pozostawione przez gościa w pokoju, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane przez nas na koszt gościa pod wskazany przez niego adres.
 10. Hostel ma prawo usunąć z terenu obiektu gości rażąco naruszających regulamin, bez prawa do zwrotu opłaty za niewykorzystany nocleg.
 11. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Hostelu Jurajskim nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do pokoju łatwopalnych materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
 12. Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju prosimy o wyłączanie zbędnego oświetlenia i zakręcanie wody.
 13. W dniu wyjazdu klucze do pokoi należy zostawiać w recepcji. W przypadku utraty klucza hostel pobierze karę w wysokości 30 PLN.
 14. W obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu - złamanie tego zakazu wiąże się z konsekwencją finansową w wysokości 100zł każdorazowo.
 15. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność w Hostelu Jurajskim zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszty.
 16. Personel hostelu ma prawo do sprawdzenia pokoju gościa, jeśli zachodzi podejrzenie złamania regulaminu.
 17. Wynajęty pokój należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu.
 18. Na terenie Hostelu Jurajskiego mogą przebywać tylko osoby nocujące, ewentualni goście mogą przebywać w budynku i na terenie obiektu po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu z Właścicielem, jednak najpóźniej do godz.23:00. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela Hostelu Jurajskiego, nie uprawnia do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.
 19. Przebywanie w Hostelu Jurajskim wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu oraz zgodą na jego postanowienia.